250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Sipariş Takibi

  • *
  • *
 

Sipariş Süresi

www.telemarket.com.tr Türkiye'nin her yerine Satış ve ürün teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları TELEMARKT İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

Hafta içi saat 15:00 e kadar Cumartesi ise 11:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler depo stoğunda ise aynı gün kargoya verilirler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

Hazırda bulunmayan ya da sipariş üzerine üretimi yapılan ürünlerin gönderimleri ise en geç siparişin verildiği günden sonraki 3 iş günü içerisinde (Özel üretim ürünlerde süre daha uzayabilmektedir.) siparişiniz de belirtmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. Kargo şirketleri Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri Mücbir sebepler hariç resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edebilmektedir. Kargo firmalarının ortalama teslim süreleri mesafeye göre 1-3 iş gündür.

Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

 

Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişten teslimata kadarki tüm aşamalarını "Siparişlerim" adımından takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir.

Kargoda bulunan siparişlerinizin o anda hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz "Siparişlerim" adımından sipariş numaranızı seçerek detay'a tıklayınız. Sipariş detayının bulunduğu sayfada "Kargom Nerede" linkini kullanarak siparişinizin o anda nerde olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Siparişinizin Teslimatı

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanarak size tekrar gönderilecektir.

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu E-posta ([email protected]) adresimizden veya telefonla (0 542 655 53 66) bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

 

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

 

Kargo Ücretleri

Kargo anlaşmalarımız sayesinde yüksek desiye sahip ürünleri bile en uygun fiyatlarla kargolayabilmekteyiz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır